Results/Start list

IAAF WORLD CHALLENGE ZAGREB 2013

PdfStart list .pdf format

Pdf Results .pdf format

18:00Pole Vault (M)Start listResults
18:45Javelin throw (M)Start listResults
18:45Triple jump (W)Start listResults
19:15400 m (M) – Race BStart listResults
19:20400 m (M) – Race AStart listResults
19:303000 m (M)Start listResults
19:40High jump (W)Start listResults
19:45100m (M) – Race BStart listResults
19:50Long Jump (M)Start listResults
19:50Shot put (M)Start listResults
19:55100 m (W)Start listResults
20:05Discus throw (W)Start listResults
20:053000 m Steeplechase(W)Start listResults
20:25800 m (W)Start listResults
20:35100 m hurdles (W)Start list
Results
20:45110m hurdles (M) Boris Hanzekovic –Memorial RaceStart listResults
20:55100 m (M) – Race AStart listResults

ERSTE PLAVA LIGA 2013

Pdf Results .pdf format

14:3060 m – učenice 5.r.Startne liste/Rezultati
14:30Dalj – učenice 4.r.Startne liste/Rezultati
14:30Dalj – učenici 4.r.Startne liste/Rezultati
14:30Kugla 2kg – učenice 6.r.Startne liste/Rezultati
14:4060 m – učenici 5.r.Startne liste/Rezultati
14:40Vis – učenice 7.r.Startne liste/Rezultati
14:5060 m – učenice 6.r.Startne liste/Rezultati
15:0060 m – učenici 6.r.Startne liste/Rezultati
15:00Vortex – učenice 5.r.Startne liste/Rezultati
15:1060 m – učenice 7.r.Startne liste/Rezultati
15:2060 m – učenici 7.r.Startne liste/Rezultati
15:20Kugla 3kg – učenici 6.r.Startne liste/Rezultati
15:30Dalj – učenici 5.r.Startne liste/Rezultati
15:30Dalj – učenice 5.r.Startne liste/Rezultati
15:40300 m – učenice 4.r.Startne liste/Rezultati
15:50300 m – učenici 4.r.Startne liste/Rezultati
16:00300 m – učenice 5.r.Startne liste/Rezultati
16:00Vis – učenici 7.r.Startne liste/Rezultati
16:00Vortex – učenici 5.r.Startne liste/Rezultati
16:10300 m – učenici 5.r.Startne liste/Rezultati
16:10Kugla 2kg – učenice 7.r.Startne liste/Rezultati
16:25600 m – učenice 6.r.Startne liste/Rezultati
16:25Dalj – učenice 6.r.Startne liste/Rezultati
16:25Dalj – učenici 6.r.Startne liste/Rezultati
16:40600 m – učenici 6.r.Startne liste/Rezultati
16:55600 m – učenice 7.r.Startne liste/Rezultati
17:00Kugla 3kg – učenici 7.r.Startne liste/Rezultati
17:10600 m – učenici 7.r.Startne liste/Rezultati
18:5060 m – učenice 4.r.Startne liste/Rezultati
19:0060 m – učenici 4.r.Startne liste/Rezultati